Interactive Brokers, захранване на сметка

Дискусия в 'Други' започната от Svetoslav33, 10 Юли 2020.

1. Santa

Santa Финансов Контрольор

Регистриран:
    5 Май 2017
    Постове:
    198
    Лайкове:
    150
    Не съм клиент на Алианц, така че мога да говоря само принципно.

Допустимо е адресът на получателя на превода и на банката му да са в различни държави, така че не би трябвало да ти създава проблем. Ако все пак случаят е такъв, напиши какъвто адрес на получателя системата приеме. Може да впишеш адреса на банката като адрес на получателя. IB пак ще получат превода.

Ако няма по-подходящо описание за естеството на операцията като например "инвестиции" или "сметки при небанкови институции", може да избереш "откриване на сметка в чужбина". Доколкото знам, тази декларация служи на БНБ да групира превода правилно в статистиката, така че просто избери която от дадените опции ти се струва най-подходяща и преводът ти ще бъде нареден.

luckyspt likes this.
  2. luckyspt

luckyspt Финансов стажант

Регистриран:
    23 Мар 2021
    Постове:
    3
    Лайкове:
    0
    Благодаря за отговора. Пробвах предложението ви, пак не става. Днес ще ходя в банката да питам.

Last edited: 24 Мар 2021
  3. luckyspt

luckyspt Финансов стажант

Регистриран:
    23 Мар 2021
    Постове:
    3
    Лайкове:
    0
    Проблема се оказа, че за да се улесня копи-пействах данните от формуляра, който ми изпратиха ИБ, а системата изиквала да се наберат ръчно. Успех на всички!

4. EvaKr

EvaKr Финансов стажант

Регистриран:
    13 Май 2021
    Постове:
    1
    Лайкове:
    0
    Здравейте,
    колко време отнема захранването на сметката в ИБ?
    Сумата от банковата ми сметка беше изтеглена преди няколко часа, но все още статусът на нотификацията в платформата е pending.
    Благодаря предварително!

5. Abetik

Abetik Финансов Аналитик

Регистриран:
    17 Авг 2018
    Постове:
    26
    Лайкове:
    19
    1-3 дни

6. D. Ivanov

D. Ivanov Финансов стажант

Регистриран:
    26 Фев 2019
    Постове:
    10
    Лайкове:
    2
    Обикновено в делнични дни, ако преводът е направен сутринта, следобед парите са в акаунта.

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice