Хаде да се запознаем, другари!

Дискусия в 'Off-Topic' започната от userado, 18 Юли 2017.

1. userado

userado Финансов стажант

Регистриран:
    18 Юли 2017
    Постове:
    3
    Лайкове:
    1
    Мисля, че заглавието е прекалено ясно! Нека в тази тема да се представим като личности, кой с какво се занимава, какво прави през свободното си време и т.н. щури теми. Ако вече има подобна тема, моля администраторите да я изтрият.

Аз ще бъда малко анонимен и ще се включа в по-късен етап от разговора! :D :)

3, 2, 1... Екшън!

2. gaffana

gaffana Финансов стажант

Регистриран:
    8 Май 2018
    Постове:
    10
    Лайкове:
    3
    Понеже с пост свързан с финанси не бих могъл да се разпиша(все още, засега повече чета), да взема да съживя темата. :)

Казвам се Петър.
    по образование и професия съм художник - може да се види в подписа ми :)

Работя в сферата на гейм индустрията - и освен работа ми е страст и хоби - инак не знам как бих могъл да ги създавам игрите :D
    Обичам да творя не само игри, но и всичко което може да се пресъздаде визуално :)

Свободно време се стремя да го посвещавам на семейството си.
    А когато спят обичам да чета и слушам музика и рисувам/играя - преди наблягах основно на фентъзи, фантастика и повече художствена литература и саундтрак и хаус музика,
    но вече включих и книги свързани с лична финансова грамотност и видеа на подобна тематика.

от всички пирамиди, стълбици и други определения за финансова стабилност съм в началото, даже може би и под него и съм тук попивайки от по-можещи и знаещи да кача поне 1 - 2 стъпала за начало.

Поздрави,
    Петър

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice