Лайткойн, Неймкойн и т.н.

Дискусия в 'Валути и криптовалути' започната от kamentk, 31 Мар 2017.

1. kamentk

kamentk Одитор

Регистриран:
    28 Мар 2017
    Постове:
    155
    Лайкове:
    35
    Има ли смисъл да се инвестира в тези валути? По едно време бяха достигнали някаква прилична цена. Подобни са на биткойна, но за разлика от него хешовете са доста повече. Според мен отдавна се спукаха като балон, но гледам, че още хората ги купуват. Дали има хляб в тях или просто са набрали някаква начална инерция и се развиват покрай това? Реално цените им са същите като и по времето на най-големия пик на биткойна.

2. Nikolay Delchev

Nikolay Delchev Owner ФорумФинанси

Регистриран:
    11 Мар 2017
    Постове:
    370
    Лайкове:
    218
    То само тези да бяха - Ethereum (Етериум), Лайт, Нейм, Доги, Даш, Монеро, Zcash, Aurumcoin, CUREcoin, Onecoin. Започва да става като с фиатните валути малко. Постоянно изскачат нови и нови... Аз лично никога не съм инвестирал/спекулирал с друго освен с биткойн, не съм и запознат много с характеристиките на повече от алтернативките. Според мен тяхната цена се крепи по-скоро на инерцията, отколкото на нещо ново, иновативно, невероятно.

3. kamentk

kamentk Одитор

Регистриран:
    28 Мар 2017
    Постове:
    155
    Лайкове:
    35
    Да така е много са, предвид че кога на биткойн е отворен и всеки може да го интерпретира както намери за добре. Но, като че ли тези двата вида бяха вдигнали повече цената. Любопитно ми е дали някой е успял да търгува(по-скоро спекулира) успешно с тях и смята ли че още си струва?

Сподели

1. Този сайт използва "бисквитки" (cookies). Използвайки този уебсайт, Вие се съгласявате, че можем да поставим „бисквитки” на Вашия кoмпютър / устройство.
    Dismiss Notice